Навчання по публічним закупівлям. Семінари по тендерам Prozorro

Семінари вересень-жовтень 2021:

«Поширені помилки замовників при застосовуванні кваліфікаційних критеріїв (ст. 16 Закону) »

Під час навчання ми розберемо наступні питання та теми: • які кваліфікаційні критерії передбачені чинними законодавством? • чи доцільно застосовувати всі кваліфікаційні критерії? • як встановити вимоги у тендерній документації з метою уникнення дискримінації та оскаржень? • належний спосіб документального підтвердження учасниками відповідності кваліфікаційним критеріям • доцільність застосування окремих критеріїв при закупівлі товарі, робіт та послуг • які вимоги до досвіду виконання аналогічних договорів є дискримінаційними та як цього уникнути?

🔹Поширені помилки замовників при застосовуванні кваліфікаційних критеріїв (ст. 16 Закону)

Індивідуальне навчання з питань публічних електронних закупівель

Якщо ви не можете по тій або іншій причині взяти участь у загальному семінарі , ви можете замовити індивідуальний семінар . Пояснення матеріалу відбувається стосовно специфіки діяльності Вашого підприємства Робота триває до тих пір, поки у слухачів не залишається нез’ясованих питань. 90 днів телефонних консультацій після проходження навчання Робота триває до тих пір, поки у слухачів не залишається нез’ясованих питань.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

3 денний курс для Замовників “Спеціаліст з публічних закупівель”

Готуйтеся до тестування від Мінекономіки разом з нами! З 1 січня 2022 року виконувати функції уповноваженої особи зможуть виключно ті, хто складуть тестування від Уповноваженфого органу. Не відкладайте підготовку до випробування на останній день. Поглиблюйте свої знання з публічних закупівель на нашому курсі.

Семінар «Вчимося працювати в системі ProZorro з самого початку»

За підсумками навчання Ви отримаєте знання, які допоможуть Вам: - Почати брати участь і вигравати в усіх видах тендерів; - Отримати новий канал продажів, який приносить стабільний дохід навіть під час економічної кризи; - Отримати конкурентні переваги; - Створити з нуля новий відділ збуту; - Збільшити рентабельність бізнесу. Ознайомитися з програмою семінару-практикуму, а також забронювати собі місце можна за посиланням, розташованій нижче.

Семінар-практикум «Вчимося працювати в системі ProZorro з самого початку»

Навчання для Учасників торгів в системі Prozorro

Маєте бажання навчитись перемагати у торгах?
Тоді вам до наших освітніх програм для Учасників процедур закупівель.

Для представників бізнесу — постачальників ми підготували освітні програми з питань організації та здійснення публічних закупівель за рівнями знань – це початкова освітня програма та програма з підвищення кваліфікації, подробиці за посиланнями нижче. Більшість наших семінарів орієнтовані на представників різного роду бізнесу та проходять в місті Києві, але раді повідомити, що ви також маєте можливість замовити індивідуальні семінари навчання в системі Prozorro безпосередньо для вас та у вашому місті.

Індивідуальні семінари — це індивідуальний підхід саме для вашої компанії. Повідомте про вашу сферу діяльності і ми підготуємо програму навчання по публічним закупівлям конкретно для вас. Під час семінарів разом із вами ми проаналізуємо ваші попередні участі в тендерах, допущені вами помилки та надамо індивідуальні поради. Після семінару видаємо сертифікат про успішне проходження навчання.

Для замовлення індивідуальних семінарів звертайтеся до нашого менеджера за телефоном

+38 098 161-36-46

Початкова освітня програма —
з нуля до мільйонних прибутків

Якщо ви ніколи не приймали участь у тендерах або намагались та результату не отримали – освітня програма з початковим рівнем саме для вас. Це не просто теорія, а розуміння особливостей публічних закупівель з практичної точки зору.

Під час навчання по публічним закупівлям ми надамо вам інформацію про розуміння всієї системи закупівель та її ключові аспекти перемоги.

Разом з вами ми розберемо наступні питання:

1. Що таке система Prozorro та майданчики?
2. Як знайти тендер за вашою сферою діяльності?
3. Що таке тендерна документація та як її зрозуміти?
4. Як підготувати ідеальний пакет документів для тендеру?
5. Що є основним в досягненні перемоги в тендері?
6. Що робити якщо переможцем  тендеру обрали не вас?
7. Куди йти та що робити якщо вашу тендерну пропозицію відхилено?

Підвищення кваліфікації —
практичні аспекти

Якщо ви вже пізнали публічні закупівлі на практиці, а питань так багато — приходьте на наші навчання по державним та публічним закупівлям, тендерах та системі Прозоро. Більше практики, менше теорії.

Ми розберемо ваші питання та питання ваших колег. На вас чекає велика практика для здобуття перемоги в тендерах.

Разом із вами ми розглянемо останні новели законодавства у сфері публічних закупівель. У вас є можливість пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель.

Також ми детально проаналізуємо оскарження рішень та дій Замовників до Антимонопольного комітету України: як правильно скласти скаргу, на що звернути увагу та як подавати. Наші фахівці нададуть вам корисні практичні рекомендації з роботи органу оскарження та захисті ваших інтересів.

Це ще не все, на вас також чекають семінари про оновлений Закон України “Про публічні закупівлі” зі змінами.
Готуйте ваші питання, ми обов’язково розглянемо їх разом із вами.

Навчання для Замовників

Бажаєте навчитись швидко проводити закупівлі, без оскаржень, без моніторингу та запитів правоохоронних органів — реєструйтеся до участі в наших освітніх програмах саме для Замовників.

Наші програми орієнтовані під різні рівні знань фахівців із закупівель:

  • Початкова навчальна програма організації публічних закупівель для Замовників
  • Навчальна програма публічних закупівель з підвищення кваліфікації Замовників

Повідомляємо, що ми також маємо індивідуальні навчальні семінари з публічних закупівель. Наші фахівці можуть підготувати індивідуальну навчальну програму саме для вас та у вашому місті. Ми врахуємо специфіку вашої діяльності, предмети закупівель та проаналізуємо допущені вами помилки в тендерах.

Для замовлення індивідуальних семінарів звертайтеся до нашого менеджера за телефоном

+38 098 161-36-46

Початкова освітня програма —
з нуля до мільйонних прибутків

Якщо ви бажаєте стати фахівцем із закупівель, стати частиною тендерного комітету — реєструйтеся на початкову навчальну програму для Замовників та пройдіть навчання з питань організації та здійснення публічних закупівель.

Це супер інтенсив, де разом із вами ми розглянемо процес здійснення закупівель з самого початку до укладення договору.

Програма включає в себе розгляд наступних питань:

1. Що таке Прозорро, майданчики та як на них реєструватись?
2. Яка різниця між товарами, роботами та послугами?
3. Як визначити ціну закупівлі?
4. Який вид процедури закупівлі обрати?
5. Як визначити предмет закупівлі?
6. Що таке річний план та як його затвердити?
7. Які документи складати для проведення закупівлі та які
оприлюднювати на Prozorro?
8. Складання тендерної документації та її особливості.
9. Як аналізувати документи Учасників, на що звертати уваги?
10. що вимагати від Переможців та як укладати договір та багато інших практичних питань.

Підвищення кваліфікації —
практичні аспекти

Якщо ви вже маєте досвід з організації закупівель через Прозорро, але все ще не маєте впевненості, а маєте багато питань — реєструйтеся на навчання з підвищення кваліфікації для роботи в Прозорро для Замовників.

На основі ваших питань, консультацій та проведених семінарів ми розробили програму, направлену на вивчення практичних аспектів організації закупівель.

Разом із вами ми проаналізуємо найбільш поширені помилки при організації закупівель через Прозорро.

Як діяти, якщо Учасники подали скаргу на ваші рішення. Як захистити свої інтереси в Антимонопольному комітеті України та розповімо про особливості роботи органу оскарження. Як реагувати на моніторинг ДАСУ, запити правоохоронних органів та багато інших питань.

Ви також маєте можливість задати ваші практичні питання та ми їх проаналізуємо разом із вами.