Аналіз поданих тендерних пропозицій на відповідність вимогам тендерної документації

Наші фахівці беруть на себе зобов’язання здійснити повний правовий аналіз документів, а саме розгляд та оцінку тендерних пропозицій поданих Учасниками. Ми починаємо з детального вивчення всіх вимог тендерної документації, встановлених вами як Замовником та закінчуємо складанням протоколів розгляду тендерних пропозицій від імені вашого тендерного комітету. 

Аналіз пропозицій учасників кваліфікованими спеціалістами гарантує правомірність оприлюднених вами висновків у протоколах засідань тендерного комітету.

 Окрім того, для обрання належного переможця закупівлі та вашого майбутнього контрагента ми здійснюємо перевірку осіб по всім відкритим державним реєстрам на предмет підстави відхилення за статтею 17 Закону. 

З нами ви можете бути спокійними щодо правомірного аналізу поданих тендерних пропозицій. Законно проведений аналіз поданих тендерних пропозицій на відповідність вимогам тендерної документації  забезпечить вам відсутність оскаржень та затягувань процесу процедури закупівлі з боку представників бізнесу.

Від 5000 грн

Ціна залежить від складності
та строків виконання роботи

Замовити