Супровід проведення переговорної процедури

Переговорна процедура закупівлі має свої особливі тонкощі. Так, задля здійснення переговорної процедури в рамках закону та уникнення в подальшому відповідальності, необхідно здійснити якісний правовий аналіз ситуації, яка стала передумовою для проведення переговорної процедури закупівлі. Наші юристи мінімізують всі ризики, включаючи обґрунтування проведення переговорної процедури,  моніторинг та оскарження закупівлі представниками бізнесу. При наданні комплексу послуг при здійсненні супроводу у проведенні переговорної процедури ми забезпечимо вам повне дотримання закону. 

Як результат – повністю законно укладений договір за результатом вдалої переговорної процедури

Що таке переговорна процедура?

Переговорна процедура закупівлі – це один із видів процедур публічних закупівель, встановлений законодавцем. Переговорна процедура може бути застосована замовником лише в окремих випадках, визначених законодавством. Підстави для її застосування визначені статтею 35 Закону України «Про публічні закупівлі». Проте, найбільш поширеними підставами для застосування переговорної визначають дві: відсутність конкуренції на ринку, а також у разі якщо замовником було вже двічі відмінено процедуру відкритих торгів через те, що пропозиції були подані лише одним учасником. 

Загалом, всі підстави зазначені в законі, проте законність обрання переговорної процедури закупівлі є дуже індивідуальною. Звертаємо увагу, що безпідставне застосування переговорної процедури може стати підставою для притягнення до відповідальності членів тендерного комітету. 

Які особливості переговорної процедури?

Переговорна процедура, є особливою, оскільки вона єдина є неконкурентною процедурою закупівлі. На відміну від процедури відкритих торгів, в переговорній процедурі відсутній аукціон, а терміни проведення закупівлі є значно меншими. Особливістю проведення переговорної процедури є також те, що підстави для її застосування чітко встановлені законом та не можуть буть розширені. 

Які основні відмінності переговорної процедури від відкритих торгів та конкурентного діалогу?

Основною відмінністю переговорної процедури закупівлі є відсутність конкуренції на ринку, що стало підставою для проведення переговорів. Як наслідок, аукціон не проводиться, оскільки є лише один учасник-представник бізнесу. На відміну від процедури відкритих торгів, для підписання договору за результатами проведеної переговорної процедури встановлений більший строк – 35 днів з дня оприлюднення повідомлення про намір укласти договір . Окрім зазначеного, важливою відмінністю є відсутність тендерної документації та вимоги до учасників не публікуються.

Від 3000 грн

Ціна залежить від складності
та строків виконання роботи

Замовити