Закупівлі за кошти міжнародних фінансових організацій

Україна співпрацює з багатьма міжнародними фінансовими організаціями, такими як Міжнародний валютний фонд, Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку та іншими, з метою реалізації проектів соціально-економічного розвитку України.
       Основними напрямками таких проектів є підвищення конкурентоспроможності економіки, підтримка малого та середнього бізнесу, розвиток освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, покращення інфраструктури тощо.

            Якщо ви бажаєте брати участь у проектах, що реалізуються за підтримки міжнародних фінансових організацій в Україні, вам потрібно здійснити наступні кроки:
  1. Дізнатися про проекти, що реалізуються в Україні. Інформацію можна знайти на офіційних сайтах міжнародних фінансових організацій та державних Інтернет-ресурсах.
  2.  Дізнайтеся, чи відповідає якийсь із проектів вашій діяльності та інтересам.
  3. Звернутись до організацій, які реалізують проекти, з пропозицією про співпрацю. У багатьох випадках для цього потрібно мати відповідний досвід і кваліфікацію, а також бути офіційно зареєстрованим як субʼєкт підприємництва
  4. Якщо ви не маєте можливості брати безпосередню участь у проекті, ви можете взяти участь у програмах фінансової підтримки, передбачених для розвитку малого та середнього бізнесу, енергоефективності, розвитку інфраструктури тощо. В цьому випадку ви можете звернутись до місцевих органів влади, банків чи інших установ, які надають такі програми підтримки.
  5.  Заповнити або подати необхідні документи та пройти відповідну процедуру реєстрації та відбору учасників. Кожен проект може мати свої вимоги та умови участі.
 
Ми спеціалізуємося на підготовці підприємств для участі в проектах, які реалізуються за підтримки міжнародних фінансових організацій, тому можемо допомогти клієнтам успішно отримати фінансування для реалізації своїх проектів. Багаторічний досвід роботи не лише виділяє нас серед конкурентів, але і дає можливість індивідуально підійти до потреб кожного клієнта та забезпечити йому отримання фінансування. Наші спеціалісти знають про всі підводні камені що чекають на учасників на шляху до перемоги. Не втратьте можливість розширення горизонтів свого бізнесу та, що не менш важливо, популяризації його в українській та міжнародній спільноті. 
Наші клієнти можуть отримати повний спектр послуг, таких як розробка та узгодження проектної документації, підготовка до подачі заявки на фінансування, консультації щодо дотримання вимог та умов участі в програмах тощо.

 

Підприємства, які планують брати участь у програмах міжнародних фінансових організацій, можуть звертатися нашої компанії задля отримання допомоги в підготовці та реалізації своїх проектів. Професійні консультанти з великим досвідом і знанням ринку зможуть успішно реалізувати проект і збільшити шанси на отримання фінансування від міжнародних фінансових організацій.
 
 

Від 6000 грн

Ціна залежить від складності
та строків виконання роботи

Замовити