Електронна банківська гарантія від 900 грн для Prozorro

У зв’язку з діючим тендерним законодавством, для того, щоб стати учасником електронної системи публічних закупівель Prozorro, необхідно мати електронну банківську гарантію. Ми пропонуємо Вашій увазі послугу оперативної видачі електронної гарантії, необхідну для участі в закупівлі на електронних тендерних майданчиках: Zakupki.ua, E-tender, SmartTender та інші.

Наші переваги:
– Видача гарантії в електронному форматі за 1 день
– Без необхідності оформлення депозиту, залогу, договору РКО
– Працюємо в усіх регіонах України
– Без нотаріального засвідчення документів
– Без поручителів
– Наявність усіх ліцензій і довіреностей

Необхідні документи для отримання банківської гарантії без застави та депозиту:
1)Звіт підприємства за останній звітний період
2)Статут підприємства
3)Копія паспорта та ІПН директора
4)Протокол та наказ про призначення директора

Електронна банківська гарантія – це зобов’язання банку перед замовником (організатор тендеру) виплатити в його користь зазначені суми в разі, якщо постачальник (учасник тендеру) не виконує зобов’язання перед замовником.

Види банківської гарантії:
Електронна тендерна гарантія. Банківська гарантія видається в електронній формі для участі в тендерах системи PROZORRO (згідно Закону України “Про державні закупівлі” та вимог Замовників з 01.04.2016) Банківські гарантії тендерної пропозиції (тендерна гарантія або конкурсна). Це, свого роду, страховка організатора торгів, у разі, коли учасник не виконує поставлені замовником умови в процесі проведення торгів (змінює ціну пропозиції, або відмовляється від підписання договору). Банківська гарантія виконання договору. Є гарантією на поставку товару або послуг відповідно до умов договору. Банківська гарантія повернення авансового платежу. Є гарантією повернення авансу при невиконанні умов договору, тобто несвоєчасному наданні послуг або відвантаження товару, які були оплачені. Банківська гарантія платежу. Є гарантією зобов’язання щодо своєчасної оплати доставлених товарів або наданих послуг і ,зазвичай, використовується при роботі з “відкритим рахунком”. Більшість банків для видачі гарантії вимагають заставу або ж заморожування коштів на рахунку банку. Ми пропонуємо оформити банківську гарантію без застави протягом 1 робочого дня. Для оформлення Ви маєте підготувати пакет документів (статутні документи підприємства) і оплатити комісію (комісія залежить від суми гарантії).


Від 900 грн

 Телефонуйте за номером +380672188184

Замовити