Перевірка тендерної пропозиції перед завантаженням на Prozorro

Обрали тендер, підготували документи тендерної пропозиції, а впевненості немає? І, можливо, ваші сумніви не є безпідставними. Одна помилка, допущена у тендерній пропозиції дійсно може коштувати вам поразки.

Наш досвід підтверджує наскільки важливо приділити достатню увагу саме підготовці тендерної пропозиції. 

Не поспішайте та довірте документи нашим спеціалістам перед поданням тендерної пропозиції. Кваліфіковані спеціалісти нашої компанії проаналізують кожну вимогу Замовника, встановлену у тендерній документації та нададуть правову оцінку вашій пропозиції.

Юристи підготують всі зауваження, так, як би це зробив Замовник. І це ще не все, ми також  допоможемо усунути помилки.

З нами ви можете із впевненістю завантажувати документи на Prozorro та бути спокійними.

Що таке тендерна пропозиція?

Тендерна пропозиція – це пакет документів, підготовлений представниками бізнесу, тобто учасниками закупівлі, відповідно до вимог Замовника, встановлених у тендерній документації.

Що таке забезпечення тендерної пропозиції?

Забезпечення тендерної пропозиції –  гарантія, яка надається представниками бізнесу, тобто учасниками закупівлі, в якості забезпечення виконання зобов’язань перед Замовником. Наданням забезпечення тендерної пропозиції Учасник гарантує Замовнику, що він не відкликає свою тендерну пропозицію до закінчення строку її дії, що він підпише договір у разі визнання його переможцем та надасть документи, визначені для переможця. 

Що таке банківська гарантія?

Банківська гарантія – це документ, яким банківська установа надає гарантію Замовнику щодо перерахування грошової суми, визначеної тендерною документацією замовнику при настанні гарантійного випадку.

Від 5000 грн

Ціна залежить від складності
та строків виконання роботи

Замовити