Оскарження результатів закупівлі

Замовник відхилив вашу пропозицію або обрав переможцем іншого – ще не все втрачено. Ми допоможемо захистити ваші інтереси шляхом оскарження закупівлі в Антимонопольному комітеті України та досягти скасування незаконних рішень Замовника.

Ми маємо багаторічний досвід оскарження процедур закупівлі в Антимонопольному комітеті Україні та не на словах ознайомлені з його практикою. Завдяки цьому ми можемо надати попередню правову оцінку та прийняти рішення в доцільності оскарження.

Так, якщо ваша пропозиція була незаконно відхилена Замовником – наші фахівці проаналізують вимоги тендерної документації, підготують скаргу та нададуть супровід під час її подання.

Окрім того, якщо переможцем став ваш конкурент – це тільки початок, надалі – оскарження результатів торгів. Ретельний аналіз документів конкурента надасть можливість виявити помилки та знайти підстави для оскарження закупівлі. Як показує наш досвід – ідеальних документів майже не існує. Ми зможемо знайти помилки для відхилення пропозиції конкурента, що наблизить вас до перемоги.

Правильно складена скарга та виступ перед колегією АМК – запорука перемоги. 

Звертайтеся вчасно, щоб не пропустити строк на право оскарження процедури закупівлі. 

Від 5000 грн

Ціна залежить від складності
та строків виконання роботи

Замовити