Розгляд справ щодо притягнення до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій

Нова послуга від UA-Tenders!

Здійснення антиконкурентних узгоджених дій під час участі у публічних закупівлях може призвести до вкрай негативних наслідків.

По-перше, такі дії можуть стати підставою так званої заборони в участі у процедурах закупівель протягом трьох років. Це не пряма заборона, однак, Законом України «Про публічні закупівлі», а саме статтею 17 встановлено, що Замовники зобов’язані відмовити в участі у процедурі закупівлі, якщо учасник протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

Уявіть собі, притягнення до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій можуть закрити шлях до участі в тендерах на три роки.  

Недоотриманий прибуток – це ще не все, що може чекати на порушників антиконкурентного законодавства

По-друге, такі дії можуть стати підставою накладення штрафів. Так, Антимонопольний комітет може накласти штрафи у розмірі до 10 %  доходу (виручки) від реалізації продукції за останній звітний рік.

Спеціалісти UA-TENDERS надають комплексу юридичну підтримку при розгляді справ щодо притягнення до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

Наша підтримка включає повний спектр послуг, пов’язаних із розглядом справ:

  • підготовка заяв про порушення законодавства про захист економічної конкуренції;
  • складання пояснень;
  • підготовка клопотань та відповідей на запити органів Антимонопольного комітету України;
  • отримання висновків експертів;
  • а також підготовка та збір інших доказів у справі.

 

Для отримання послуги оформлюйте заявку або звертайтесь за вказаним номером +38 099 114-32-75 (Viber, Whatsapp, Telegram)

Індивідуально

 Телефонуйте за номером +380991143275 або оформіть заявку 

Замовити